Oferta

 

Aktualnie prowadzę psychoterapię i wsparcie w gabinecie oraz online.


Oferuję indywidualną psychoterapię, konsultacje i wsparcie dla dorosłych oraz młodzieży od 15 roku życia. Zapraszam również pary oraz rodziców mających trudności z dziećmi.

 


Formy pomocy:

Konsultacja – to pierwsze 1-3 spotkania z psychoterapeutą podczas których klient i psychoterapeuta poznają się wzajemnie; to czas bliższego przyjrzenia się sprawie z którą przychodzisz. W efekcie konsultacji terapeuta ustala najlepszą dla Ciebie formę pomocy. Podczas konsultacji masz możliwość zdecydować się na dalszą pracę lub też poprzestać na konsultacjach jeśli te okazały się wystarczające.

Terapia krótkoterminowa – trwa do kilku miesięcy, dotyczy Twojego konkretnego, bieżącego problemu jak np. wsparcie w sytuacji rozstania, konflikt w miejscu pracy, żałoba.

Terapia długoterminowa – trwa od kilku miesięcy, dotyczy spraw wymagających większej ilości czasu. Mogą to być na przykład doświadczanie lęku w kontakcie z ludźmi czy niesatysfakcjonujące związki. Takie sprawy wymagają zazwyczaj dłuższej pracy gdyż dotyczą szerszego obszaru funkcjonowania.

Interwencja kryzysowa - cykl spotkań służących wsparciu w trudnej sytuacji (np. śmierć osoby bliskiej, utrata pracy, rozwód). Głownym celem jest odzyskanie utraconej równowagi i poczucia bezpieczeństwa, zmiejszenie lęku.

Terapia par - cykl spotkań z parą mający na celu pracę nad relacją. Służy polepszeniu komunikacji, lepszemu zrozumieniu siebie, drugiej strony i tego, co się między nami jako parą dzieje.

Konsultacje dla rodziców - spotkania z rodzicami w związku z ich trudościami rodzicielskimi. Ich celem jest poprawa relacji i kontaktu z dzieckiem. Istotą jest też  zwiększenie kompetencji rodzicielskich, zrozumienie co się z dzieckiem dzieje i co ja jako rodzic mogę w związku z tym zrobić.

Poradnictwo psychoonkologiczne - sesje z osobą doświadczoną chorobą nawotworową, skierowane m.in. na przywrócenie równowagi w trudnym okresie, szukanie drogi do zdrowia, wzmocnienie nadziei w dobrostan, pracę nad przekonaniami i wyobrażeniam związanymi z chorobą i leczeniem.

 Psycholog, psychoterapeuta, psychiatra - te zawody są często mylone lub łączone a różnią się:

Psycholog to osoba, która ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii. Korzystając z koncepcji psychologicznych oraz narzędzi takich jak testy, kwestionariusze, może przeprowadzać diagnozę, udzielać wsparcia i porad, prowadzić szkolenia. Same studia psychologiczne nie przygotowują natomiast do prowadzenia psychoterapii.

Psychoterapeuta to osoba z tytułem magistra studiów (kierunek może być różny, to może być psychologia ale nie musi), która przeszła co najmniej 4-letnie specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii w wybranym przez siebie nurcie lub jest zaawansowana w takim szkoleniu. Takie szkolenie według europejskich standardów obejmuje m.in.: trening teoretyczny, wielogodzinny trening praktyczny, staż kliniczny, pracę pod superwizją, przejście własnej terapii, analizę swojej prcy jako psychoterapeuty. Celem szkolenia jest tworzenie umiejętności wspierania klienta w trwałym rozwoju osobistym i budowaniu satysfakcjonujących relacji z samym sobą i ze światem.

Psychiatra to lekarz medycyny który wybrał psychiatrię jako specjalność podczas studiów. Zajmuje się on diagnozą i leczeniem zaburzeń oraz chorób psychicznych. Główną stosowaną metodą jest farmakoterapia. Może zalecić psychoterapię, wstawiać dokumenty świadczące o zdrowiu psychicznym. Studia z zakresu psychiatrii nie przygotowują do prowadzenia psychoterapii.


Kontakt:

Agnieszka Złotowska -  psychoterapeuta, psycholog

tel. 605-246-819

Gdańsk Oliwa, ul. Piastowska 54/5

      

 

 

 psycholog gdańsk, psychoterapia gdańsk, psychoterapeuta gdańsk, dobry psycholog gdańsk, psychoterapia gestalt gdańsk, rozwój osobisty gdańsk, depresja gdańsk, nerwica gdańsk, lęki gdańsk, lęk gdańsk, rozwód gdańsk, DDA gdańsk, gabinet psychologiczny gdańsk, psychoterapeuta gestalt gdańsk, psychoterapia gdańsk cennik, psychoterapia gdańsk opinie, psychoterapia gdańsk, psycholog gdynia, psychoterapia gdynia, psychoterapeuta gdynia, dobry psycholog gdynia, psychoterapia gestalt gdynia, rozwój osobisty gdynia, depresja gdynia, nerwica gdynia, lęki gdynia, lęk gdynia, rozwód gdynia, DDA gdynia, gabinet psychologiczny gdynia, psychoterapeuta gestalt gdynia, psychoterapia gdynia cennik, psychoterapia gdynia opinie, psychoterapia gdynia, psycholog gdynia cena, psycholog sopot, psychoterapia sopot, psychoterapeuta sopot, dobry psycholog sopot, psychoterapia gestalt sopot, rozwój osobisty sopot, depresja sopot, nerwica sopot, lęki sopot, lęk sopot, rozwód sopot, DDA sopot, gabinet psychologiczny sopot, psychoterapeuta gestalt sopot, psychoterapia sopot cennik, psychoterapia sopot opinie, psychoterapia sopot, pomoc psychologiczna